ENTES’te Yeni Genel Müdür

04 Ekim, 14:10

ENTES’te üst düzey bir atama gerçekleşti. ENTES Yönetim Kurulu, 01 Ekim 2021 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere ENTES’in yeni genel müdürünün Levent Fadıloğlu olacağını duyurmaktan mutluluk duyar. Levent Fadıloğlu, uzun yıllardır bu görevi üstlenen Uran Tiryakioğlu’dan bayrağı devralacak.

Levent Fadıloğlu yaptığı açıklamada; “%100 yerli sermayesi ile Türkiye’de ArGe harcamalarında 204. sıraya yükselen ve çözümleri ile kullanıcılarının gönlünü fetheden ENTES ile birlikte global bir marka olma yolculuğuna çıkıyoruz. Kurumsal kimliğimizi, enerji yönetimi alanındaki teknolojik çözümlerimizi ve tecrübemizi global pazarlara taşıyarak, Türkiye’nin katma değeri yüksek teknoloji ihracatını arttıracağız.“ dedi.

Levent Fadıloğlu Kimdir?

İTÜ Elektronik & Haberleşme Mühendisliği Lisans ve Boğaziçi Üniversitesi Elektrik & Elektronik Mühendisliği Yüksek Lisans mezunudur.

26 yıllık kariyeri boyunca Enerji, Endüstri ve Otomasyon alanlarında uluslararası organizasyonlarda; son kullanıcılar, makine imalatçıları, sistem entegratörleri, bayi kanalı, satış ve pazarlama alanlarında yöneticilik görevleri üstlenmiş, genel müdür yardımcılığı ve genel müdürlük dahil yurtiçi ve yurtdışında birçok üst düzey sorumluluklar almıştır.

Levent Fadıloğlu yönetişim, stratejik planlama ve liderlik alanlarında uzmandır. Pazar genişletme, ağ oluşturma, iş birliği, yetkilendirme, kültürü geliştirme, net öncelikleri ve beklentileri olan ekipler geliştirme konusunda kanıtlanmış bir kariyeri bulunmaktadır.

Evli ve 2 kız çocuğu babası olan Levent Fadıloğlu iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
KVKK Aydınlatma Metnikapsamında ürün ve hizmetlere yönelik bilgi verilmesi, etkinlik, tanıtım, pazarlama ve kampanya faaliyetlerinin duyurulması amacıyla ENTES Elektronik’in iletişim bilgilerime ticari ileti göndermesine izin veriyorum.