Değerli Eureko Sigorta Müşterisi,

ENTES ile Eureko Sigorta işbirliği kapsamında sunduğumuz ücretsiz kompanzasyon check-up hizmeti ile faturalarınızdan kompanzasyon sisteminizin risk durumunu analiz ediyor, reaktif bedel ödeyerek elektrik faturanızı artıran durumları yerinde kontroller ile belirliyor ve çözüm sunuyoruz. Bu hizmetten faydalanabilmek için aşağıda telep ettiğimiz bilgileri bizimle paylaşmanız yeterli. Bilgileriniz bize ulaştıktan sonra ön incelemeleri yaparak en kısa sürede sizlerle iletişime geçeceğiz.

KVKK Aydınlatma Metni kapsamında ürün ve hizmetlere yönelik bilgi verilmesi, etkinlik, tanıtım, pazarlama ve kampanya faaliyetlerinin duyurulması amacıyla ENTES Elektronik’in iletişim bilgilerime ticari ileti göndermesine, verilerin Eureko Sigorta'ya aktarılmasına izin veriyorum.
Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
KVKK Aydınlatma Metnikapsamında ürün ve hizmetlere yönelik bilgi verilmesi, etkinlik, tanıtım, pazarlama ve kampanya faaliyetlerinin duyurulması amacıyla ENTES Elektronik’in iletişim bilgilerime ticari ileti göndermesine izin veriyorum.