ENTES Kız Öğrencilerin Eğitimi İçin Sizi Yardıma Çağırıyor

ENTES Kız Öğrencilerin Eğitimi İçin Sizi Yardıma Çağırıyor

ENTES Kız Öğrencilerin Eğitimi İçin Sizi Yardıma Çağırıyor

2.05.2018

ENTES Elektronik Ailesi “Bizim Kızlarımız” projesinde, Türkiye'nin geleceğine ışık tutuyor. ENTES Elektronik ailesi 100 kız öğrenciye 1 yıllık burs veriyor, siz değerli müşterilerimiz ve iş ortaklarımızın da desteği ile bu sayıyı 1000 kız öğrenciye çıkarmayı hedefliyor.


“Bizim Kızlarımız” projesi nedir?

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nin organize ettiği proje kapsamında, 9. sınıf lise kız öğrencilerine burs veriliyor ve kızlarımıza lise 1. Sınıftan itibaren verilen bu burs, ihtiyaçları ve başarıları devam ettiği sürece mezuniyetlerine kadar devam ediyor. Bu kızlarımız üniversiteyi kazanırlarsa burs verilmeye devam ediyor.


Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.


Destek Vermek İçin
Proje kapsamında 2018-2019 döneminde, bir öğrenciye yıllık 1.200 TL burs verilmektedir. Bir öğrencinin liseden mezun olması için gereken dört yıllık burs tutarı 5.400 TL. Burs vermek istediğiniz öğrencileri kendi yaşadığınız ilden seçebilirsiniz. Yapacağınız bağışları vergiden düşebilirsiniz.

Bağış tutarı

Dönem

1.200 TL

1 lise öğrenci 1.yıl

1.300 TL

1 lise öğrenci 2.yıl

1.400 TL

1 lise öğrenci 3.yıl

1.500 TL

1 lise öğrenci 4.yıl

1 TL - 1.200 TL

Esnek Bağış


Bu tutarlardan daha düşük bağış yapmak isteyen katılımcılar, istedikleri tutarda bağış yapabilirler.

Siz de kız öğrencilerin eğitimine destek vermek istiyorsanız sadece iletisim@entes.com.tr adresine iletişim bilgilerinizi gönderin, biz sizi arayalım.