Ar-Ge ve Uygulama Uzmanı İle Enerji Doktoru

04 Aralık, 15:12

ENTES’in enerji sektöründeki paydaşlarıyla bir araya geldiği webinar serisi, Voltimum sanal fuar iş birliğiyle devam ediyor. 16 Aralık 2021 Perşembe günü saat 11:00'da gerçekleşecek webinarın konusu Enerji Doktoru ve Enerji İzleme Sistemleri.

Ar-Ge bölümünden Yazılım Test Mühendisi Ayşe Defne Kaldırım ve Saha Yazılım Destek Sorumlusu Vedat Dizlek’in birlikte gerçekleştireceği webinarda ENTES’in uzaktan enerji izleme yazılımı Enerji DoktoruEnerji İzleme Sistemleri ve Uygulamaları tanıtılacak.

ENTES’in yeni nesil enerji izleme platformu Enerji Doktoru ile reaktif oranlarınızı kolaylıkla takip edebilir, reaktif bedel ödeme riskiniz oluştuğunda uyarı ve alarmlar ile bilgilendirilirsiniz. Enerji kalitenize ilişkin gösterimlerle elektronik cihazlarınızın arızalanmasını engelleyebilir, karşılaştırmalı tüketim özeti gösterimi ile enerji verimliliği sağlayabilirsiniz.

Ücretsiz webinara katılmak için internet bağlantısı olan bir bilgisayar, tablet ya da cep telefonunuz olması yeterli.

Geçmiş webinarları izlemek için tıklayın.

Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
KVKK Aydınlatma Metnikapsamında ürün ve hizmetlere yönelik bilgi verilmesi, etkinlik, tanıtım, pazarlama ve kampanya faaliyetlerinin duyurulması amacıyla ENTES Elektronik’in iletişim bilgilerime ticari ileti göndermesine izin veriyorum.