Dudullu OSB, 1. Cadde, No:23 34776
Ümraniye/İstanbul

Bize Yazın

Görüş, öneri, istek ya da başka herhangi bir şey için bize mesaj gönderin.
KVKK Aydınlatma Metni'ne uygun olarak verilerin işlenmesini kabul ediyorum.
Şubeler
TR Ofisleri
Istanbul

Adres: Dudullu OSB, 1. cadde, No:23 34775 Ümraniye, İstanbul / TR
Tel: +90 (216) 313 0110
Faks: +90 (216) 314 1615 / +90 (216) 365 7171 (satış)
E-Mail: iletisim@entes.com.tr
Koordinat: 40.995852, 29.178398

Ankara

Adres: Melih Gökçek Bulvarı Eminel İş Merkezi No:18 Dükkan: 36 İvedik OSB / ANKARA
Tel: 0 (312) 394 4853 / 0 (312) 311 0687 (pbx)
Faks: 0 (312) 311 0688
E-Mail: ankara@entes.com.tr
Koordinat: 39.991635, 32.7471789

Bursa

Adres: Alaaddin Bey Mh. Nilüfer Tic. Mer. 635 Sk. Otomasyon Plaza No:21 Nilüfer - BURSA
Tel: 0 (224) 443 5581
Faks: 0 (224) 443 5591
E-Mail: bursa@entes.com.tr
Koordinat: 40.209201, 28.932492

Gaziantep

Adres: Mücahitler Mah. Şehit Ertuğrul Polat Cad. 12 Nolu Sok. Nilüfer Apt. No:10/2 Şehitkamil - GAZİANTEP
Tel: 0 (342) 324 2007
Faks: 0 (342) 324 2001
E-Mail: gaziantep@entes.com.tr
Koordinat: 37.079141, 37.365016

İzmir

Adres: 1201.Sokak No: Z22 Tesisat İş Merkezi Yenişehir - İZMİR
Tel: 0 (232) 469 1199
Faks: 0 (232) 469 9192
E-Mail: izmir@entes.com.tr
Koordinat: 38.431277, 27.170831

Samsun

Tel: 0 (549) 745 9411
E-Mail: samsun@entes.com.tr

Konya

Adres: Fevzi Çakmak Mah. 10677 Sk. No:20, Karatay - KONYA
Tel: 0 (332) 236 2926
Faks: 0 (332) 236 2996
E-Mail: konya@entes.com.tr
Koordinat: 37.92643, 32.531413

Adana

Tel: 0 (538) 394 5924
E-Mail: adana@entes.com.tr

Denizli

Tel: 0 (533) 894 3253
E-Mail: denizli@entes.com.tr

Yurtdışı Temsilciliklerimiz
ENTES Almanya

Adres: Max-Eyth-Str. 17, 72636 Frickenhausen, Almanya
Tel: +49 7022 9319920
Faks: +49 7022 931992-1
E-Mail: kontakt@enteselektronik.com
Koordinat: 48.587540, 9.345637

ENTES Yunanistan

Adres: 32 , Ant. Tritsi str. Evosmos 56224 Selanik Yunanistan
Tel: +30 2310 706 999 / +30 2310 707 296
Faks: +30 2310 707 297
E-Mail: contact@entes.eu
Koordinat: 40.668258, 22.912244

ENTES Hindistan

Adres: 125, SRS Tower, Near Mewla Maharajpur Metro Station, Sector-31 Faridabad-121003
Haryana Hindistan
Tel: +91 129 2980004
E-Mail: contact@entes.in
Koordinat: 28.4468993, 77.3088788

Nasıl Gidilir?

İETT İMES A kapısı:Mesafe 1800 metre

Geçen Otobüs hatları ve Dolmuşlar: (Tek Bilet)

  • 14S
  • 19A
  • 19E
  • 131YS

Bostancı – Dudullu Dolmuşları

İMES A Kapı ENTES Yolu Haritası:

Geçen Otobüs hatları: (Tek Bilet)

Kadosan: Mesafe 750 metre

  • 19A
  • 19E
  • 131YS
     

Kadosan ENTES Yolu Haritası: