Yeni Özellikleriyle Enerji Doktoru v.3.2.0

11 Aralık, 10:12

ENTES'in yeni nesil enerji izleme platformu Enerji Doktoru, v.3.2.0 versiyonuyla kullanıcılara bir çok yeni özellik sunuyor.

Enerji Tüketim Değerlerinin Eklenebilmesi ve Değiştirilebilmesi Artık Mümkün

v3.2.0 ile beraber, Enerji Doktoru’nu kullanmaya başladığınız tarihten önceki dönemlere ilişkin eksik tüketim bilgilerinizi hem kWh, hem TL cinsinden ekleyebiliyorsunuz. Bununla birlikte, gerektiği takdirde herhangi bir tüketim değerini değiştirebilmenize de olanak sağlıyoruz.

Müşterilerimiz tarafından girilen ve değiştirilen değerleri ayrıca saklıyoruz ve talep edilmesi halinde orijinal değerlere geri dönebiliyoruz.

Bu özelliği kullanmak için; “Tüketim Raporu” sayfasında “Verileri Düzenle” seçeneğini tıklayabilirsiniz.

Tesislerinizin Enerji Verimliliğini Kıyaslayabilirsiniz

Önceki versiyonda tesislere kategori atayabilmenizi sağlamıştık. v3.2.0 ile tesislerinizi kendi kategorileri içerisinde kıyaslayabilmenizi sağlayacak bir rapor sunuyoruz.

Bu rapor ile tesisleriniz arasındaki enerji tüketimi anormalliklerini tespit ediyor, bu anormalliklerin seviyesini hesaplıyor ve çıkan sonuçlara göre uyarı veya alarmlar üreterek sizi bilgilendiriyoruz.

Raporu Excel dosyası olarak indirebilmenize ve üzerinde çalışabilmenize de olanak sağlıyoruz.

Kullanım Kolaylıkları Sunmaya Devam Ediyoruz

 

  • Önceki versiyonda yayınladığımız “Donanım Bağlantı Sağlık Durumu” özelliğinin aksiyon listesine yansımasını sağladık. Böylece anlık haberleşmeyen donanımların alarmları aksiyon listesine düşmezken, son 7 günlük sürede bağlantı kalitesi düşük donanımları size göstereceğiz.

Bu sayede aksiyon listesindeki “Donanım Haberleşmeme” alarmını artık daha nadiren göreceksiniz.

 

  • Tüm donanımlarımızı; Kompanzasyon, Enerji Verimliliği veya Otomasyon donanımı olarak gruplamaya karar verdik. Bu gruplama siz değerli müşterilerimizin teknik detaylarla daha az ilgilenmesini sağlayacaktır.

 

Örnek verecek olursak; v3.2.0 ile “analizör, sayaç” gibi donanım isimlendirmelerinin tümünü artık Enerji Doktoru’ nda “Enerji Verimliliği” donanımı olarak göreceksiniz.

İyileştirmeler ve Düzeltmeler Yaptık

 

  • Tüketim raporunda bazı görsel iyileştirmeler yaptık ve bilgilerin iç içe geçmiş şekilde görünmesine neden olan bir problemi çözdük.
  • “Dashboard” üzerindeki “Enerji Kalitesi” raporunda, jeneratör değerlerinin diğer görseller ile çakışmasına neden olan bir sorunu çözdük.
  • Linkedin hesabı ile kayıt ve giriş yapılamamasına neden olan bir problemi çözdük.

 

Enerji Doktoru v3.2.0 ile gelen yeni özellikleri deneyimlemek için www.enerjidoktoru.com'u ziyaret edebilirsiniz.

Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
KVKK Aydınlatma Metnikapsamında ürün ve hizmetlere yönelik bilgi verilmesi, etkinlik, tanıtım, pazarlama ve kampanya faaliyetlerinin duyurulması amacıyla ENTES Elektronik’in iletişim bilgilerime ticari ileti göndermesine izin veriyorum.