Enerji Doktoru v3.4.0 Yeni Ücretsiz Özellikler!

11 Aralık, 10:12

Enerjinin olduğu her yerde teknoloji çözümleri sunan ENTES ailesi yeni bir Enerji Doktoru versiyonuyla yanınızda! Yeni özellikleri sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.

ENTES.NET İle Ücretsiz Anlık İzleme

Ücretsiz olarak sunduğumuz ENTES.NET platformu sayesinde tüm ENTES müşterileri ENTES donanımlarını anlık olarak izleyebilir. Daha önceden lisans gerektiren bu özellik artık donanımlarım listesinde "şimdi izle" butonuna tıkladığınızda hizmetinizde. Anlık izleme açıkken olabildiğince seri şekilde donanımınızın yanındaymış gibi tüm ölçümleri ve parametreleri canlı olarak izleme şansınız olacak. Üstelik bu pencereyi açık unuttuğunuzda Enerji Doktoru bir süre sonra otomatik olarak veri transferini durduruyor ve değerli megabaytlarınızın israfını engelliyor.

Önceden tüm donanım parametreleri anlık izleme ile açık geliyordu. Artık prensip olarak öncelikle güç parametreleri açık geliyor, anlık izleme hızı ve performansı ciddi ölçüde artıyor. İsterseniz diğer parametre gruplarını da açmak çok kolay. Enerji Doktoru tercihlerinizi de hatırlıyor.

anlik-izleme
 

ENTES.NET ile Ücretsiz Uzaktan Yapılandırma

Desteklenen ENTES donanımları ayrıca yine ENTES.NET kapsamında ücretsiz olarak uzaktan yapılandırılabiliyor.

uzaktan-yapilandirma
 

Yeni İnşaat Modumuzla Tanışın

Sektörümüzün pek çok ilkine imza atan ENTES şimdi de size benzersiz bir tesis inşaat deneyimi sunuyor. Her yönüyle tescillenmiş tasarımlarımız sayesinde donanımlarınızı ekledikten sonra sadece tesisinize odaklanabileceksiniz. Tesisinizi kat kat, bölüm bölüm, yük yük tasarlayabileceksiniz ve donanımları yalnızca bir defa eşleştirmeniz yeterli olacak.

tesis-insaati
 

Otomatik Yeni Donanım Keşfini Daha Kolay Hale Getirdik

Gün içerisinde sık sık henüz Enerji Doktoru'na tanıtılmamış donanımları otomatik keşfeden ENTES donanımları artık günde bir defa olmak üzere tüm NAD adreslerini (1-247) baştan sona tarayacak. Böylece olası tüm insan hatalarını düzeltmeye çalışacak.


Diğer Kullanım Kolaylıkları

 

  • Donanım ekleme deneyimimizi daha kolay ve akıcı hale getirdik. ENTES tarafından kullanımınıza sunulacak ethernetli MPR-4 serisi enerji verimliliği donanımlarını tek hamleyle hızlı bir şekilde sisteme ekleyebileceksiniz.
  • Tesislerinizin saatini direkt anlayabilmek için zaman dilimi ekledik.
  • Artık tüketim raporlarınızı incelerken rapor ayarları her girişte başa dönmüyor, Enerji Doktoru tercihlerinizi hatırlıyor. 
  • Manuel ekleme sonrasında son tercihler hafızadan geliyor. Böylece manuel donanım ekleme deneyimine hız katıyoruz.

 


Düzeltilen Problemler

 

  • Bazı kullanıcılarımızda tarife altyapısı ile ilgili bir düzenleme sonunda TL gösterimlerinin kaybolması problemi giderildi.
  • Bazı kullanıcılarımızın yaşadığı harita ekranındayken mesajların yinelenmesi problemi çözüldü.
  • İngilizce kullanım tamamen denetlendi ve çeviri problemleri düzeltildi.
  • Önceki senelere ait fatura verilerinin elle girilememesi problemi düzeltildi. Tüketim raporunda elle veri girme ekranını açtıktan sonra seneleri değiştirebilirsiniz.

 


Donanım Desteği

Enerji Doktoru bu versiyon itibariyle aşağıdaki donanımları desteklemektedir.

donanim-desteği
 

Enerji Doktoru v3.4.0 ile gelen yeni özellikleri deneyimlemek için www.enerjidoktoru.com'u ziyaret edebilirsiniz.

Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
KVKK Aydınlatma Metnikapsamında ürün ve hizmetlere yönelik bilgi verilmesi, etkinlik, tanıtım, pazarlama ve kampanya faaliyetlerinin duyurulması amacıyla ENTES Elektronik’in iletişim bilgilerime ticari ileti göndermesine izin veriyorum.