ENTES Elektronik Eğitime Desteğini Sürdürüyor

21 Ekim, 09:10

ENTES Elektronik, sosyal sorumluluk alanındaki çalışmalarını eğitime verdiği destekle sürdürüyor.

Gaziantep - Ayvaz Burçkan Çok Programlı Anadolu Lisesi Elektrik-Elektronik Bölümü öğretmenleri ve öğrencileri; Teknik eğitimler konusunda ihtiyaç duydukları malzeme ve deney seti eksiklerini ENTES Elektronik’e bildirdiler. Tespit edilen eksikleri, daha nitelikli bir eğitime zemin sağlayabilmek adına Ayvaz Burçkan Çok Programlı Anadolu Lisesi’ne tedarik ettik.

Okulda hazırlanan eğitim standıyla, öğrencilerin uygulamalı eğitimlerine katkı sağlanması ve teorik derslerin deneyimlenerek pekiştirilmesi amaçlanıyor. ENTES Elektronik olarak geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizin eğitimine sağladığımız katkının mutluluğunu yaşıyoruz. Gaziantep - Ayvaz Burçkan Çok Programlı Anadolu Lisesi Elektrik-Elektronik Bölümü öğretmenleri ve öğrencilerine bize bu imkanı sundukları için teşekkür ediyoruz.

Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
KVKK Aydınlatma Metnikapsamında ürün ve hizmetlere yönelik bilgi verilmesi, etkinlik, tanıtım, pazarlama ve kampanya faaliyetlerinin duyurulması amacıyla ENTES Elektronik’in iletişim bilgilerime ticari ileti göndermesine izin veriyorum.