ENTES Elektronik Voltimum Sanal Fuar'da

10 Şubat, 08:02

ENTES Elektronik, Voltimum'un düzenlediği Sanal Fuar etkinliğinde dijital standı aracılığıyla yer alıyor.

Oturduğunuz yerden gerçek bir fuar deneyimi yaşatan sanal fuarda ENTES standını ziyaret ederek ENTES ürün ve çözümleri hakkında bilgi alabilir, ürün dokümanlarını inceleyebilir, canlı destek sayesinde uzmanlarımızla konuşabilirsiniz. Fuar boyunca teklifler alabilir ve özel çekilişlerde değerli ödüller kazanabilirsiniz.

15-19 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek ücretsiz Sanal Fuar'a katılmak için internet bağlantınız olması yeterli.

Fuara kayıt olmak için tıklayın.

Sanal fuar kapsamında 18 Şubat Perşembe günü saat 10:00'da gerçekleştireceğimiz ''Enerji Kalitesinin Tesislerdeki Önemi, Etkisi ve Uygulamaları'' konulu ücretsiz online seminere katılabilirsiniz.

Geçmiş webinarları izlemek için tıklayın.

Voltimum Sanal Fuar Nedir?

Elektrik - elektonik endüstrisi paydaşlarını bir araya getiren Voltimum Sanal Fuar dijital bir etkinliktir. Bilgisayar başından katılımcı firmaların standını gezebilir, ürün ve çözümlerini inceleyebilir, canlı sohbetten uzmanlarla görüşebilir, online seminerlere katılabilirsiniz.

Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
KVKK Aydınlatma Metnikapsamında ürün ve hizmetlere yönelik bilgi verilmesi, etkinlik, tanıtım, pazarlama ve kampanya faaliyetlerinin duyurulması amacıyla ENTES Elektronik’in iletişim bilgilerime ticari ileti göndermesine izin veriyorum.