ENTES Expo Electrica Meksika Fuarı'nda

11 Aralık, 10:12

ENTES, 1980 yılından beri altyapı, bina ve endüstrinin özel ihtiyaçlarını karşılayan değerli çözümleri ile iş yapışı şekillendiriyor ve işin en düşük maliyetle en yüksek verimlilikle yapabilmesi için enerjiyi yönetilebilir bir kavrama dönüştürüyor.

Müşterilerinin gerçek ihtiyaçlarını değerlendiren ENTES, dünyadaki teknolojik gelişmelere açık ve faydacı benzersiz yönetilebilir enerji çözümleri geliştiriyor.

ENTES yeni ürün ve çözümlerini iş ortaklarına sunmak için 5-7 Haziran 2018 tarihlerinde Meksika Expo Electrica Fuarı’na katılıyor. Meksika’nın en önemli fuarlarından biri olan Expo Electrica’da ENTES, 3020 numaralı standında misafirlerini ağrılayacak.

Expo Electrica, Meksika elektrik sektöründeki 30.000’den fazla iş ortağını bir araya getiren en büyük ve en önemli platform.

Fuar hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
KVKK Aydınlatma Metnikapsamında ürün ve hizmetlere yönelik bilgi verilmesi, etkinlik, tanıtım, pazarlama ve kampanya faaliyetlerinin duyurulması amacıyla ENTES Elektronik’in iletişim bilgilerime ticari ileti göndermesine izin veriyorum.