ENTES, Genç TESİD ile Geleceği Şekillendiriyor!

11 Aralık, 11:12

Bu yıl 30.yaşını kutlayan TESİD (Türk Elektronik Sanayicileri Derneği)‘in organizatörlüğünde düzenlenen etkinlikte; içlerinde ENTES Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Faik Erem’de bulunduğu Elektronik Sanayi ve Bilgi teknolojileri sektöründe faaliyet gösteren tüm aktörler bir araya geldi, odakta ise gençler vardı.

Sektör geleceğinin şekillenmesinde gençlerin öneminin farkında olan TESİD, kurduğu “Genç TESİD” yapılanması ve Nesnelerin İnterneti ile Akıllı Yaşam platformu ile gençlere destek veriyor, geleceğin Türkiye’sini inşa etmeyi amaçlıyor ve gençleri odağında tutacak projeler geliştiriyor.

Ülkemizin ve sektörümüzün geleceğinin şekillenmesinde gençlerin önemine inanan ENTES, Genç TESİD’i  ve gençleri merkezinde tutan tüm projeleri desteklemeye devam ediyor.

TESİD web sitesinden 30. yıl haberini incelemek için tıklayın.

 

Nesnelerin İnterneti ve Akıllı Yaşam Etkinliği 17 Aralık'ta

Bu yıl 18’incisi düzenlenecek TESİD Yenilikçilik ve Yaratıcılık Ödülleri’nin ana teması“Akıllı Yaşam” olarak belirlendi. TESİD söz konusu yarışmaya www.tesid.org.tr üzerinden 6 Aralık tarihine kadar başvuruları kabul ediyor.

Etkinlikte büyük şirketlerin yöneticileri, Nesnelerin İnterneti ve Akıllı yaşamı konuşmak için KOBİ'lerle bir araya gelecek.

17 Aralık 2019 Salı günü Yıldız Teknopark A.Ş. İdari Konferans Salonu'nda gerçekleşecek etkinlik 09:00'da başlayacak.

 

tesid-nesnelerin-interneti

nesnelerin-interneti-ve-akilli-yasam-afisi

Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
KVKK Aydınlatma Metnikapsamında ürün ve hizmetlere yönelik bilgi verilmesi, etkinlik, tanıtım, pazarlama ve kampanya faaliyetlerinin duyurulması amacıyla ENTES Elektronik’in iletişim bilgilerime ticari ileti göndermesine izin veriyorum.