ENTES'in Yüksek Bilgi Güvenliği Standartları, ISO/IEC 27001 Sertifikası ile Belgelendi!

06 Aralık, 12:12

ENTES ekibi olarak, ISO/IEC 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikasını almış olmanın gururunu yaşıyoruz. Bu başarı, bilgi güvenliği alanında verdiğimiz sözü yerine getirdiğimizin ve iş ortaklarımıza sunduğumuz yüksek standartları belgelediğimizin bir göstergesi. Bilgi Güvenliği, özellikle müşteri ve çalışan bilgileri ile iş süreçleri gibi hayati verilerin korunmasını hedefler, bu da iş sürekliliğiniz ve itibarınız için önemlidir.

Özellikle belirtmek isteriz ki, “Enerji Doktoru” adını verdiğimiz yazılım çözümümüz, bilgi güvenliği standartlarına tam olarak uygun olarak tasarlanmıştır. Bu yazılım, enerji yönetimi süreçlerinizi optimize ederken en yüksek güvenlik önlemlerini sağlar. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarken, verilerin güvenli bir şekilde işlenmesi ve saklanması için güvenlik önlemlerimizi sürekli güncelliyoruz.

Her türlü soru, görüş ve önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, ENTES.

Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
KVKK Aydınlatma Metnikapsamında ürün ve hizmetlere yönelik bilgi verilmesi, etkinlik, tanıtım, pazarlama ve kampanya faaliyetlerinin duyurulması amacıyla ENTES Elektronik’in iletişim bilgilerime ticari ileti göndermesine izin veriyorum.