ENTES’ten “A Class” Hareket

21 Nisan, 13:04

ENergic ürün grubundaki zengin ve güçlü enerji analizörü çeşitliliği ile en prestijli projelerde de tercih edilen marka olan ENTES, Yeni EMK serisi Class A Kalite Analizörü ile hem alçak gerilim hem de orta gerilim sistemlerde ihtiyaç duyulan EN61000-4-30 Class A standardını sağlayan enerji analizörü ihtiyaçlarını da karşılıyor.

EMK-01, sistemdeki problemleri tespit etmek için şebekelerin dağıtım ve tüketim tarafındaki enerjilerin kalitesini EN 50160 standardına göre izliyor ve analiz ediyor.

Fliker Ölçümü

EMK-01 ile EN61000-4-15 standardına göre kısa zamanlı ve uzun zamanlı fliker ölçümü sağlanıyor.

Detaylı Harmonik Ölçümü

EMK-01,  EN61000-4-7 standardına uygun olarak akım ve gerilimler bazında 65. harmoniğe kadar detaylı ölçüm gerçekleştirebiliyor.

Class 0.2 Hassasiyeti

EMK-01 ile aktif enerji ölçümleri Class 0.2 hassasiyetinde ölçümlenebiliyor.

Transient ve Sag&Swell

Standardın gerektirdiği şekilde EMK-01, transient ile birlikte kesinti ve sag&swell olaylarını algılama ve kaydetme özelliğini barındırıyor.

Renkli Grafik Ekran

Tüm ölçümler, EMK-01’in sahip olduğu 5,6” TFT renkli grafik ekranda tüm detayları ile analiz edilebiliyor.

Dahili Hafıza

EMK-01’in sahip olduğu 1GB dahili hafızada tüm ölçümler kayıt altında tutuluyor, gerektiğinde Türkçe dil desteğine sahip program vasıtasıyla dışarıya aktarılabiliyor.

Ethernet Desteği

EMK-01, RS-485 modbus haberleşmesine ilave olarak sahip olduğu Ethernet portu sayesinde yerel ağlara kolaylıkla bağlanabiliyor.

EMK-01’in anlatmakla bitmeyen üstün özelliklerini burayı tıklayarak daha detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.

Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
KVKK Aydınlatma Metni'ne uygun olarak verilerin işlenmesini kabul ediyorum.