ENTES’ten “A Class” Hareket

21 Nisan, 11:04

ENergic ürün grubundaki zengin ve güçlü enerji analizörü çeşitliliği ile en prestijli projelerde de tercih edilen marka olan ENTES, Yeni EMK serisi Class A Kalite Analizörü ile hem alçak gerilim hem de orta gerilim sistemlerde ihtiyaç duyulan EN61000-4-30 Class A standardını sağlayan enerji analizörü ihtiyaçlarını da karşılıyor.

EMK-01, sistemdeki problemleri tespit etmek için şebekelerin dağıtım ve tüketim tarafındaki enerjilerin kalitesini EN 50160 standardına göre izliyor ve analiz ediyor.

Fliker Ölçümü

EMK-01 ile EN61000-4-15 standardına göre kısa zamanlı ve uzun zamanlı fliker ölçümü sağlanıyor.

Detaylı Harmonik Ölçümü

EMK-01,  EN61000-4-7 standardına uygun olarak akım ve gerilimler bazında 65. harmoniğe kadar detaylı ölçüm gerçekleştirebiliyor.

Class 0.2 Hassasiyeti

EMK-01 ile aktif enerji ölçümleri Class 0.2 hassasiyetinde ölçümlenebiliyor.

Transient ve Sag&Swell

Standardın gerektirdiği şekilde EMK-01, transient ile birlikte kesinti ve sag&swell olaylarını algılama ve kaydetme özelliğini barındırıyor.

Renkli Grafik Ekran

Tüm ölçümler, EMK-01’in sahip olduğu 5,6” TFT renkli grafik ekranda tüm detayları ile analiz edilebiliyor.

Dahili Hafıza

EMK-01’in sahip olduğu 1GB dahili hafızada tüm ölçümler kayıt altında tutuluyor, gerektiğinde Türkçe dil desteğine sahip program vasıtasıyla dışarıya aktarılabiliyor.

Ethernet Desteği

EMK-01, RS-485 modbus haberleşmesine ilave olarak sahip olduğu Ethernet portu sayesinde yerel ağlara kolaylıkla bağlanabiliyor.

EMK-01’in anlatmakla bitmeyen üstün özelliklerini burayı tıklayarak daha detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.

Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
KVKK Aydınlatma Metnikapsamında ürün ve hizmetlere yönelik bilgi verilmesi, etkinlik, tanıtım, pazarlama ve kampanya faaliyetlerinin duyurulması amacıyla ENTES Elektronik’in iletişim bilgilerime ticari ileti göndermesine izin veriyorum.