Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi

22 Ekim, 10:10

ENTES, Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından hazırlanan kılavuzdaki kriterleri yerine getirerek sektöründe “Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi” almayı başaran ilk firma oldu.

ENTES, TSE tarafından hazırlanan Covid-19 Hijyen, Enfeksiyon Önleme ve Kontrol Kılavuzunda belirlenen kriterleri, üretim tesisinin her noktasında yerine getirip, “Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi”ni almaya hak kazandı.

Sektörde ilkleri gerçekleştirmek konusunda öncü olma alışkanlığını, Covid 19 pandemisi konusunda da devam ettiren ENTES, pandeminin ortaya çıktığı ilk günden bu yana aldığı tüm önlemleri, TSE tarafından verilen “Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi” ile belgelendirmiş oldu.

Bu belge ENTES'teki güvenli çalışma ortamının bir somut gostergesi niteliğinde olup, çalışanlarının, tedarikçilerinin ve müşterilerinin duyduğu güveni boşa çıkarmamak için ENTES her konuda öncü olmaya devam edecektir.

covid-19 -guvenli- uretim- belgesi

Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
KVKK Aydınlatma Metnikapsamında ürün ve hizmetlere yönelik bilgi verilmesi, etkinlik, tanıtım, pazarlama ve kampanya faaliyetlerinin duyurulması amacıyla ENTES Elektronik’in iletişim bilgilerime ticari ileti göndermesine izin veriyorum.