Eureko İle Kompanzasyon Kontrol İşbirliği

04 Temmuz, 11:07

Enerji tüketimlerinin işletmelerin en önemli gider kalemlerinden birisi haline geldiği günümüzde; işletmelerin enerji verimliliklerini etkin yönetmeleri, faturalarında reaktif bedellerle karşılaşmamaları adına kompanzasyon panolarının düzenli bakımlarını yaptırmaları ve bu panolarda ihtiyaçlarına en uygun çözümlerin yer alıyor olması oldukça önem arz ediyor.

ENTES tarafından Eureko Sigorta’nın “Eurekobi” müşterilerine özel sunulan ücretsiz check-up hizmeti ile; ekstra bedel ödeme riskine karşı işletmelerin elektrik faturalarının analizlerini gerçekleştirip, kompanzasyon sistemlerini kontrol ederek en uygun çözümlerin bulunması sağlanıyor.

Bu işbirliği kapsamında Eureko Sigorta’nın “Eurokobi” müşterileri; ücretsiz check up hizmeti sayesinde enerji kalitesi ve tüketimlerinin kontrol altına alınması ve enerji giderlerinin düşmesini sağlayacak ENTES çözümleriyle buluşmuş oluyor.

Bu hizmetten kimler, nasıl faydalanabilir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen işletmeler aşağıdaki linkte yer alan formu doldurup, güncel elektrik faturasının ekran görüntüsünü formla birlikte gönderiyor. Gönderilen form ENTES müşteri hizmetlerine ulaştıktan sonra ilgili ekipler kontrollerini yaparak form sahibine dönüş sağlıyor ve akabinde check up hizmeti için randevu organizasyonu gerçekleştiriliyor.

Başvuru için: https://www.entes.com.tr/eurekosigorta/

Videomuzu izlemek için: https://www.youtube.com/watch?v=hoKGd3CAoEU&feature=youtu.be 

Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
KVKK Aydınlatma Metnikapsamında ürün ve hizmetlere yönelik bilgi verilmesi, etkinlik, tanıtım, pazarlama ve kampanya faaliyetlerinin duyurulması amacıyla ENTES Elektronik’in iletişim bilgilerime ticari ileti göndermesine izin veriyorum.