ENTES Yönetim Kurulu, MEXT’i Ziyaret Etti

20 Aralık, 06:12

ENTES Yönetim Kurulu ve Bölüm Yöneticileri, MESS (Türkiye Metal Sanayicileri Sendikası) tarafından hayata geçirilen ve tüm sanayinin hizmetine sunulan MEXT Teknoloji Merkezini Ziyaret etti.

MESS Teknoloji Merkezi Grup Direktörü Efe ERDEM’in sunumu ile MEXT’in amaç ve faaliyetleri tüm detayları ile aktarıldı; yarının deneyimlendiği bu tesisin gelecek ve dijital dönüşümdeki önemine değinildi. ENTES Genel Müdürü Levent FADILOĞLU da “Enerji Kalitesi ve Verimliliği”nin sürdürülebilir bir dünya için önemi ile birlikte bu alandaki çözümlerimiz ve ArGe çalışmalarımız hakkında bilgi verdi.

ENTES olarak, Türkiye’nin en büyük 204. ArGe merkezi olarak enerji verimliliği sağlayan ürün ve çözümlerimizle, sanayimizin dijital dönüşümüne katkı sağlayacak projeler geliştirmekten büyük memnuniyet duyuyoruz.

MEXT ile ilgili daha fazla bilgiye www.mext.org.tr adresinden ulaşabilir, sanal olarak tesisi deneyimleyebilirsiniz.

endustriyel-teknoloji-merkezi-mext

endustriyel-teknoloji-merkezi-mext-urun-bakimi

endustriyel-teknoloji-merkezi-mext-toplanti

endustriyel-teknoloji-merkezi-mext-robot

endustriyel-teknoloji-merkezi-mext-alan

endustriyel-teknoloji-merkezi-mext

Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
KVKK Aydınlatma Metnikapsamında ürün ve hizmetlere yönelik bilgi verilmesi, etkinlik, tanıtım, pazarlama ve kampanya faaliyetlerinin duyurulması amacıyla ENTES Elektronik’in iletişim bilgilerime ticari ileti göndermesine izin veriyorum.