Sağlığımızı Korumak İçin Çalışıyoruz!

30 Mart, 10:03

Ülkemiz el birliği ile nCovid-19 Koronavirüse karşı dünyaya örnek bir şekilde mücadele etmektedir.

ENTES ailesi olarak insan hayatının herşeyden üstün olduğunun farkındalığı ile biz de salgına karşın etkin mücadeleye destek olmak, çalışanlarımızın ve ailelerinin sağlığını korumak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Dünyadaki gelişmeleri dikkatle takip ediyor, Dünya Sağlık Örgütü bilgilendirmelerini,  Sağlık Bakanlığı ve diğer bakanlıklarımızın duyurularını gün ve gün takip ediyor; insan sağlığını önceliklendirmek için her önlemi büyük titizlikle iş sağlığı ve güvenliği kuralları çerçevesinde alıyoruz.  Tüm önlemlerimizi alırken gelişmekte olan ülkemizin ekonomik büyümesini de desteklemeye devam ediyoruz.

Uzaktan çalışabilirliğin sağlanması için önlemlerimizi salgının Çin'de yayılımının başladığı ilk dönemde tamamladık.  Salgının yayılmasını önlemek amacıyla sosyal ortam / çalışma ortamını etkileşimini mümkün olduğunca azaltmak için uzaktan çalışması mümkün olan tüm çalışanlarımızın evden çalışmasını destek oluyoruz. Bu yeni nesil çalışma yöntemi için tüm çalışma alt yapımız tam uyumlu şekilde devrede ve işlerliği uzaktan eğitimler ile de sürekli destekleniyor.

Tamamen dijitalleştirilmiş iş yapış kültürümüz  sayesinde uzaktan çalışmaya devam ederek, ENTES Ailesinin bir parçası olan müşterilerimize ve dağıtım kanalımıza sürekli hizmet vermeye devam ediyoruz, edeceğiz.

nCovid-19 hakkındaki doğru bilgileri ve gerçekleri yalnızca Dünya Sağlık Örgütü tarafından canlı tutulan araştırma veritabanından takip etmenizi öneriyoruz. Herhangi bir konuda araştırma yapıldıysa ilgili makale(ler) burada mutlaka yer alıyor.

Bu sıradışı süreci hep birlikte çaba göstererek atalatacağız. ENTES ailesi olarak yanınızdayız.

UNUTMAYALIM...

KORONAVİRÜS, ALACAĞIMIZ TEDBİRLERDEN DAHA GÜÇLÜ DEĞİLDİR.

Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
KVKK Aydınlatma Metnikapsamında ürün ve hizmetlere yönelik bilgi verilmesi, etkinlik, tanıtım, pazarlama ve kampanya faaliyetlerinin duyurulması amacıyla ENTES Elektronik’in iletişim bilgilerime ticari ileti göndermesine izin veriyorum.