IRENEC 2021 Konferansı’nda Dr. Aysam Akses Sunumu

17 Mayıs, 07:05

ENTES’in de sponsor olduğu 11. Uluslararası %100 Yenilenebilir Enerji Konferansı (IRENEC 2021) 20 Mayıs 2021 tarihinde başlıyor.

ENTES Kalite Test ve Sertifikasyon Müdürü Dr. Aysam Akses’in ‘’Yenilenebilir Enerji Sistemlerinde Akıllı İzleme ve Verimlilik’’ konulu sunumu 21 Mayıs Cuma günü gerçekleşecek.

Ücretsiz seminere kaydolmak için tıklayın.

Konferansta; Topluluk Enerjisi Esasına Dayanılarak %100 Yenilenebilir Enerjiye Küresel Geçiş için Bireylerin, Karar Vericilerin, Üniversitelerin, Kooperatiflerin ve Belediyelerin Üzerine Düşen Görevler ve Sorumluluklar değerlendirilecek.

Türkiye Yenilenebilir Enerji Birliği (EUROSOLAR Türkiye), birliğin vizyonu doğrultusunda %100 yenilenebilir enerjiye geçişin teknik, ekonomik ve siyasi boyutlarının ve sanayide, mimaride, ulaşımda ve eğitimde hayata geçme yollarının tartışılacağı uluslararası bir platform yaratmak için her yıl IRENEC Uluslararası %100 Yenilenebilir Enerji Konferansı’nı düzenlemektedir.

Mevcut enerji ağını gelecekte tümüyle %100 Yenilenebilir Enerjiye dönüştürme yönündeki küresel hedef, IRENEC 2021’in ana temasıdır.

IRENEC 2021 seminer programı için tıklayın.

Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
KVKK Aydınlatma Metnikapsamında ürün ve hizmetlere yönelik bilgi verilmesi, etkinlik, tanıtım, pazarlama ve kampanya faaliyetlerinin duyurulması amacıyla ENTES Elektronik’in iletişim bilgilerime ticari ileti göndermesine izin veriyorum.