Online Fuar: Voltimum Sanal Fuar'da ENTES Standını Ziyaret Edin

09 Aralık, 12:12

ENTES Elektronik, Voltimum Türkiye'nin Sanal Fuar etkinliğinde dijital standı aracılığıyla yer alıyor.

Oturduğunuz yerden gerçek bir fuar deneyimi yaşatan sanal fuarda ENTES standını ziyaret ederek ENTES ürün ve çözümleri hakkında bilgi alabilir, ürün dokümanlarını inceleyebilir, canlı destek sayesinde uzmanlarımızla konuşabilirsiniz. 

13 - 19 Aralık 2021 tarihleri arasında gerçekleşecek ücretsiz Sanal Fuar'a katılmak için internet bağlantınız olması yeterli.

Fuara katılmak için tıklayın.

Sanal fuar kapsamında 16 Aralık Perşembe günü saat 11:00'da gerçekleştireceğimiz ''Ar-Ge ve Uygulama Uzmanı Anlatımıyla: Enerji Doktoru ve Enerji İzleme Sistemleri'' konulu ücretsiz online webinara katılabilirsiniz.

Voltimum Sanal Fuar Nedir?

Elektrik - elektonik endüstrisi paydaşlarını bir araya getiren Voltimum Sanal Fuar dijital bir etkinliktir. Bilgisayar başından katılımcı firmaların standını gezebilir, ürün ve çözümlerini inceleyebilir, canlı sohbetten uzmanlarla görüşebilir, online seminerlere katılabilirsiniz.

Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
KVKK Aydınlatma Metnikapsamında ürün ve hizmetlere yönelik bilgi verilmesi, etkinlik, tanıtım, pazarlama ve kampanya faaliyetlerinin duyurulması amacıyla ENTES Elektronik’in iletişim bilgilerime ticari ileti göndermesine izin veriyorum.