RGA/RGSR-OG Serisi Yeni Üyelerini Tanıyın!

11 Aralık, 10:12

Tatil günlerinde duruş yaşanan üretim tesisleri veya sadece belirli tarih aralıklarında tam kapasite ile çalışan otel gibi sezonsal işletmelerdeki kompanzasyon problemlerine özel olarak geliştirilen RGA/RGSR-OG serisi ürün ailemiz, yeni üyelerimiz ile şimdi daha güçlü.

Elektrik sayacının orta gerilim güç trafosunun girişinde bulunan işletmelerde; özellikle trafonun boşta çalıştığı tatil günlerinde veya otel gibi sadece belirli sezonlarda tam kapasite ile çalışan işletmelerdeki trafoların değişken olan kayıpları nedeni ile sabit grup kondansatör ihtiyacı değişebilmektedir. Bu durum kompanzasyon oranlarının yükselmesine ve işletmenin reaktif bedel ödemesine neden olabilmektedir.

İşletmelerin bu ihtiyaçları göz önünde bulundurularak geliştirilen OG serisi reaktif güç kontrol rölelerinin yeni üyeleri RGA-24S-OG (Standart) ve RGSR-20S-OG (SVC Destekli), ailenin diğer üyeleri gibi her koşulda sorunsuz kompanzasyonu sağlar ve işletmelerin reaktif bedel ile karşılaşmalarını engeller.

RGA/RGSR ürün ailesinin genlerini taşıyan yeni modellerde; detaylı grafik ve ölçüm değerlerini rahatlıkla gösterebilen Grafik LCD ekran, kondansatörlerin daha verimli kullanılmasını sağlayan akıllı kompanzasyon modları, kontaktör yapışması gibi problemlerin algılanmasını sağlayan 2. akım trafosu girişi ve detaylı harmonik analizine imkan sunan 51. harmoniğe kadar ölçüm gibi özellikler ve daha fazlası standart olarak sunuluyor.

OG serisi reaktif güç kontrol röleleriyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
KVKK Aydınlatma Metnikapsamında ürün ve hizmetlere yönelik bilgi verilmesi, etkinlik, tanıtım, pazarlama ve kampanya faaliyetlerinin duyurulması amacıyla ENTES Elektronik’in iletişim bilgilerime ticari ileti göndermesine izin veriyorum.