ENTES olarak Voltimum Sanal Fuar'dayız!

26 Eylül, 15:09

ENTES Elektronik, Voltimum'un düzenlediği Sanal Fuar etkinliğinde dijital standı aracılığıyla yer alıyor.

Oturduğunuz yerden gerçek bir fuar deneyimi yaşatan sanal fuarda ENTES standını ziyaret ederek ENTES ürün ve çözümleri hakkında bilgi alabilir, ürün dokümanlarını inceleyebilir, canlı destek sayesinde uzmanlarımızla konuşabilirsiniz. Fuar boyunca teklifler alabilir ve özel çekilişlerde değerli ödüller kazanabilirsiniz.

27 Eylül - 1 Ekim 2021 tarihleri arasında gerçekleşecek ücretsiz Sanal Fuar'a katılmak için internet bağlantınız olması yeterli.

Fuara katılmak için tıklayın.

Sanal fuar kapsamında 28 Eylül Salı günü saat 11:00'da gerçekleştireceğimiz ''Enerji Kalitesi Parametreleri ve Aktif Harmonik Filtre'' konulu ücretsiz online webinara katılabilirsiniz.

Geçmiş webinarları izlemek için tıklayın

Voltimum Sanal Fuar Nedir?

Elektrik - elektonik endüstrisi paydaşlarını bir araya getiren Voltimum Sanal Fuar dijital bir etkinliktir. Bilgisayar başından katılımcı firmaların standını gezebilir, ürün ve çözümlerini inceleyebilir, canlı sohbetten uzmanlarla görüşebilir, online seminerlere katılabilirsiniz.

Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
KVKK Aydınlatma Metnikapsamında ürün ve hizmetlere yönelik bilgi verilmesi, etkinlik, tanıtım, pazarlama ve kampanya faaliyetlerinin duyurulması amacıyla ENTES Elektronik’in iletişim bilgilerime ticari ileti göndermesine izin veriyorum.