Webinar: Enerji Doktoru & Enerthings 2

16 Kasım, 07:11

ENTES ürün ve hizmetlerini tanıttığımız webinar serilerimize Voltimum iş birliğiyle devam ediyoruz. “Enerji Doktoru & Enerthings Enerji Platformu” konulu webinarı 16 Kasım 2021 Salı günü saat 11:00'da gerçekleştireceğiz.

Webinarda Enerji Doktoru ve Enerthings platformu özellikleri tanıtılacak. ENTES’in yeni nesil enerji izleme platformu Enerji Doktoru ile reaktif oranlarınızı kolaylıkla takip edebilir, reaktif bedel ödeme riskiniz oluştuğunda uyarı ve alarmlar ile bilgilendirilirsiniz. Enerji kalitenize ilişkin gösterimlerle elektronik cihazlarınızın arızalanmasını engelleyebilir, karşılaştırmalı tüketim özeti gösterimi ile enerji verimliliği sağlayabilirsiniz.

ENTES Teknik Ürün Yöneticisi Merve Yıldırım'ın gerçekleştireceği ücretsiz webinara katılmak için internet bağlantısı olan bir bilgisayar, tablet ya da cep telefonunuz olması yeterli.

Geçmiş webinarları izlemek için tıklayın

Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
KVKK Aydınlatma Metnikapsamında ürün ve hizmetlere yönelik bilgi verilmesi, etkinlik, tanıtım, pazarlama ve kampanya faaliyetlerinin duyurulması amacıyla ENTES Elektronik’in iletişim bilgilerime ticari ileti göndermesine izin veriyorum.