Webinar: Enerji Kalitesi ve Aktif Harmonik Filtre

26 Eylül, 15:09

ENTES ürün ve hizmetlerini tanıttığımız webinar serilerimize Voltimum sanal fuarında devam ediyoruz. “Enerji Kalitesi Parametreleri ve Aktif Harmonik Filtre” konulu webinarı 28 Eylül 2021 Salı günü saat 11:00'da gerçekleştireceğiz.

Kullandığımız enerjinin kalitesindeki sorunlar ve özellikle harmonikler, elektronik cihazlarımızın arızalanmasına hatta üretim hatlarımızın durmasına, üretim ve bakım maliyetlerimizin artmasına neden olabilir.

Webinarımızda enerji kalitesi kavramını, enerji kalitesinin ölçümünü ve ekosistemimize zarar veren harmoniklerden bizi koruyan aktif harmonik filtreyi ele alacağız.

ENTES Teknik Ürün Yöneticisi Oğulcan Bahçeci'nin gerçekleştireceği ücretsiz webinara katılmak için internet bağlantısı olan bir bilgisayar, tablet ya da cep telefonunuz olması yeterli.

Geçmiş webinarları izlemek için tıklayın

Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
KVKK Aydınlatma Metnikapsamında ürün ve hizmetlere yönelik bilgi verilmesi, etkinlik, tanıtım, pazarlama ve kampanya faaliyetlerinin duyurulması amacıyla ENTES Elektronik’in iletişim bilgilerime ticari ileti göndermesine izin veriyorum.