Yeni MPR Serilerine Dekra Sertifikası

21 Ekim, 09:10

MPR-1-2-3-4 serisi yeni nesil şebeke analizörlerimiz, 26 Mayıs itibariyle, en çok kabul gören sertifikasyon kuruluşlarından DEKRA tarafından EN 61010-1 güvenlik standardı sertifikası almaya hak kazandı. Bu sayede ürünlerimizin güvenle kullanılabilir olduğu, bu konudaki en yetkili kuruluş tarafından da belgelenmiş oldu.

ENTES, müşteri beklentilerini karşılamak amacıyla yaratılan ürün ve/veya hizmetin kalitesini geliştirmeyi, doğru zamanda, hatasız, eksiksiz olarak ulaştırmayı ve koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlamıştır. ENTES tüm süreçlerini de kalite bölümlerinin koordinasyonları ile bu misyonla yürütmektedir.

ENTES bünyesinde tasarım, üretim, satış ve satış sonrası hizmetleri de kapsamak üzere tüm süreçler tanımlanmıştır ve ERP sistemi ile sürekli hedefler gözetilerek izlenmektedir. Malzeme girişinden sevkiyata kadar tüm aşamalarda, ürünler uygun ve kalibreli ekipmanlarla, eğitimli personel tarafından ilgili standart ve teknik şartnamelere göre kontrol ve test edilmektedir.

Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
KVKK Aydınlatma Metnikapsamında ürün ve hizmetlere yönelik bilgi verilmesi, etkinlik, tanıtım, pazarlama ve kampanya faaliyetlerinin duyurulması amacıyla ENTES Elektronik’in iletişim bilgilerime ticari ileti göndermesine izin veriyorum.