Endüstriyel IoT Platformu ENTES.NET Nedir?

10 Şubat, 08:02

Enerjinin olduğu her yerde teknoloji çözümleri sunan ENTES ailesi size ENTES.NET'i sunuyor.

ENTES.NET Nedir?

ENTES.NET, ENTES çözümlerin sunulmasına imkan tanıyan endüstriyel IoT (nesnelerin interneti) platformudur.

Tüm modern ENTES Endüstri 4.0 donanımları otomatik olarak ENTES.NET'e bağlanır, tüm ENTES dostlarına ücretsiz hizmetler sunar. ENTES.NET donanımlarınızı, bilgisayarlarınızı, akıllı cihazlarınızı ve sunucularınızı tek çatı altında bir araya getirir.

ENTES.NET Ne Fayda Sağlar?

ENTES donanımları ENTES.NET ile haberleştikleri andan itibaren bazı özellikler kazanırlar. ENTES.NET sürekli geliştirilmektedir. Aşağıdaki özellikler ENTES.NET becerilerinden bazılarıdır:

Ücretsiz Anlık İzleme

ENTES donanımları ücretsiz olarak anlık izlenebilir. Bu özellik donanımların ekranında görüntülenen bir çok ölçümün toplu olarak, modern bir arayüz ile size sunulmasını sağlar. Donanımlarınızın yanına gitmeksizin değerleri canlı olarak izleyebilirsiniz. Üstelik bağlantınızın mobil şebeke üzerinden olması durumunda ENTES.NET bağlantıyı bir süre sonra kesmekte, kıymetli pakedinizin tükenmemesi için çabalamaktadır.

anlik-izleme

Ücretsiz Uzaktan Yapılandırma

ENTES donanımları ücretsiz olarak uzaktan yapılandırılabilir. Bu özellik donanımlarınızın yanına gitmeden üzerilerindeki bir çok ayarın uzaktan değiştirilmesine olanak sağlar.

ücretsiz-uzaktan-yapilandirma

Çevrimdışı ENTES.NET Uygulaması

donanim-haberleşme-sagligi

Geçtiğimiz dönemde ENTBOX adıyla üzerinde çalıştığımız uygulamayı tamamladık. Enerji Doktoru'na kaydolduktan sonra indir seçeneğiyle uygulamayı indirdikten sonra bilgisayarınızla aynı ağda bulunan her türlü ENTES donanımına IP adresiyle erişim sağlayabiliyorsunuz. Bu donanımlarda Enerji Doktoru bağlantısı olmaksızın anlık izleme ve uzaktan yapılandırma yapabiliyorsunuz. ENTES donanımı sahibi tüm kullanıcılarımız ek bir bedel ödemeden bu uygulamayı indirebilir.

Çevrimdışı ENTES.NET ile aşağıdakileri gerçekleştirebilirsiniz:

  • Çevrimdışı ENTES donanımlarını uzaktan izleyebilirsiniz.
  • Çevrimdışı ENTES donanımlarını uzaktan yapılandırabilirsiniz.
  • Enerji Doktoru üzerinde kayıtlı donanımlarınızdan statik IP ile haberleşenlerde uzaktan izleme ve yapılandırma yapabilirsiniz, ancak MY-GEM veya MY-EMG modemleri kullanılarak eklenmiş sistemler yalnızca bulutla haberleştiği için bu donanımlarla çevrimdışı haberleşmeniz mümkün değildir.
  • Kişisel, organizasyon ve tesis bilgilerinizi güncelleyemezsiniz. Bu değişiklikler için Enerji Doktoru'na tarayıcınızdan bağlanmanız gerekmektedir.

ENTES.NET'i Nasıl Kullanabilirim?

www.enerjidoktoru.com adresi üzerinden Enerji Doktoru platformumuza erişirsiniz. Kaydınızı tamamladıktan sonra ekleyeceğiniz ENTES donanımlarında herhangi bir lisans gerekmeden ENTES.NET ücretsiz özelliklerini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
KVKK Aydınlatma Metnikapsamında ürün ve hizmetlere yönelik bilgi verilmesi, etkinlik, tanıtım, pazarlama ve kampanya faaliyetlerinin duyurulması amacıyla ENTES Elektronik’in iletişim bilgilerime ticari ileti göndermesine izin veriyorum.