ENTES Hindistan Automation Expo Fuarı'ndaydı

11 Aralık, 10:12

Automation Expo, 14 yıldır Hindistan’da düzenlenmekte olan ve Güney Doğu Asya Bölgesinin en büyük otomasyon ve elektronik cihazlar fuarıdır. Bakanlıklar ve resmi kuruluşlarla işbirliği içerisinde organize edilen organizasyon, Hindistan'dan ve yurtdışından gelen tüm önemli endüstri dernekleri tarafından destekleniyor.

Bu yıl Hindistan’ın Mumbai şehrinde düzenlenen Automation Expo 2018 geniş katılımla gerçekleşti. Fuarda 400'ün üzerinde yerli ve global firma 50.000'in üzerinde ziyaretçiyi ağırladı.

Bölgenin en büyük sektörel fuarı olan Automation Expo'da ENTES, Hindistan ofisi tarafından temsil edildi. Bölgenin önde gelen sistem entegratörleri, distribütörleri ve panel üreticileri gibi sektörel firmalar ile bir araya gelen ENTES ürün ve çözümlerini tanıttı.

Fuar süresince, ENTES RGA Serisi Reaktif Güç Kontrol Röleleri, MPR Serisi Enerji Analizörleri, MCB Serisi Zaman Röleleri ve GKRC Serisi Gerilim Koruma Röleleri, ziyaretçilerin ilgisini çeken başlıca ürün aileleri oldu.

Standımızı ziyaret eden tüm iş ortaklarımıza teşekkür ederiz.

Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
KVKK Aydınlatma Metnikapsamında ürün ve hizmetlere yönelik bilgi verilmesi, etkinlik, tanıtım, pazarlama ve kampanya faaliyetlerinin duyurulması amacıyla ENTES Elektronik’in iletişim bilgilerime ticari ileti göndermesine izin veriyorum.