Kalite Politikamız

ENTES Elektronik, enerjinin verimliliği ve kalitesi alanlarında çözümler sunan lider bir teknoloji şirketidir. Şirketimiz, 1980 yılından bu yana; enerjinin değerli ve kısıtlı olduğu ülkemizde ve dünyada, sürdürülebilir enerji kalitesi ve verimliliği için tutkuyla çalışan, “Enerjinin olduğu her yerdeyiz.” vizyonuyla ülkemizi globalde temsil eden büyük bir ailedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

ENTES Elektronik, müşteri memnuniyetini ve güvenini en üst düzeyde tutmayı, çevreye ve çalışanlarına saygılı olmayı, çevre kirliliğini azaltmayı, kaynakları koruyarak verimli kullanmayı, sürekli iyileşmeyi, iş sağlığı ve güvenliğini arttırmayı taahhüt eder. Bu doğrultuda, kalite politikamız aşağıdaki gibidir:

  • Müşteri odaklılık: Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini anlayarak, en iyi şekilde yanıt vermek ve %100 müşteri memnuniyeti için sürekli çaba gösteririz.
  • Yüksek kalite: Ürün ve hizmetlerimizi standartlara uygun, yeni ve ileri teknolojiyi kullanarak, yüksek kaliteli, çevre dostu, enerji verimliliğine katkı sağlayacak şekilde tasarlayarak üretiriz.
  • Sürekli iyileştirme: Faaliyette bulunduğumuz tüm süreçlerimizi sürekli iyileştirir ve hedeflerimiz doğrultusunda performansımızı geliştiririz.
  • Takım çalışması: Ekip ruhunun ve iş birliğinin arttırılmasını tüm süreçlerimizde gözetir, eğitim ve gelişim faaliyetleri ile risk azaltma çalışmalarında tüm paydaşlarımızı katılım göstermeye teşvik ederiz.
  • Çevre ve iş sağlığı güvenliği: Çevreyi ve çalışanlarımızın sağlığını korur ve gözetiriz. Çalışma ortamında riskleri azaltarak tehlikeleri ortadan kaldıracak faaliyetler ile güvenli ve sağlıklı çalışma koşullarını sağlarız.
  • Enerji Verimliliği: Hammadde ve hizmet tedariğinde enerji verimliliği ve çevre için sürdürülebilirlik ilkesini gözeterek tercihte bulunuruz.
  • Yasal gerekliliklere uyum: Ulusal ve uluslararası yasal ve diğer şartları takip ederek tam uyum sağlarız.

ENTES Elektronik'te yönetim sistemleri tüm çalışanlarımızın sorumluluğudur. Çalışanlarımız, yönetim sistemleri politikamızı benimsemek ve uygulamak için gerekli eğitimleri alır ve etkili araçlarla desteklenir.

Levent FADILOĞLU

Genel Müdür

 

 

Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
KVKK Aydınlatma Metnikapsamında ürün ve hizmetlere yönelik bilgi verilmesi, etkinlik, tanıtım, pazarlama ve kampanya faaliyetlerinin duyurulması amacıyla ENTES Elektronik’in iletişim bilgilerime ticari ileti göndermesine izin veriyorum.