Webinar: Enerji Kalitesi & Aktif Harmonik Filtre

29 Mart, 08:03

ENTES ürün ve hizmetlerini tanıttığımız webinar serilerimize devam ediyoruz. “Enerji Kalitesi ve Aktif Harmonik Filtreleme” konulu webinarı 1 Nisan 2021 Perşembe günü saat 10:00'da gerçekleştireceğiz.

Hepimiz “Kalite” kavramına önem veriyoruz, peki kullandığımız enerji ne kadar kaliteli biliyor muyuz?

Kullandığımız enerjinin kalitesindeki sorunlar ve özellikle harmonikler, elektronik cihazlarımızın arızalanmasına hatta üretim hatlarımızın durmasına, üretim ve bakım maliyetlerimizin artmasına neden olabilir.

Bu haftaki webinarımızda enerji kalitesi kavramını, enerji kalitesinin ölçümünü ve ekosistemimize zarar veren harmoniklerden bizi koruyan aktif harmonik filtreyi ele alacağız.

ENTES Ürün Yönetimi Takım Lideri Kayhan Arslan Ayhan ve ENTES Teknik Ürün Yöneticisi Oğulcan Bahçeci'nin birlikte gerçekleştireceği ücretsiz webinara katılmak için internet bağlantısı olan bir bilgisayar, tablet ya da cep telefonunuz olması yeterli.

Geçmiş webinarları izlemek için tıklayın.

Enerji Kalitesi Neden Önemli? Kalitesiz Enerji Nasıl Sorunlara Yol Açabilir? blogu okumak için tıklayın.

Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
KVKK Aydınlatma Metnikapsamında ürün ve hizmetlere yönelik bilgi verilmesi, etkinlik, tanıtım, pazarlama ve kampanya faaliyetlerinin duyurulması amacıyla ENTES Elektronik’in iletişim bilgilerime ticari ileti göndermesine izin veriyorum.