Webinar: Enerji Verimliliği ve Kalite Sürekliliği

24 Haziran, 09:06

ENTES ürün ve hizmetlerini tanıttığımız webinar serilerimize Voltimum işbirliğiyle devam ediyoruz. “Enerjide Verimlilik ve Enerji Kalitesinin Sürekliliği” konulu webinarı 29 Haziran 2021 Salı günü saat 10:00'da gerçekleştireceğiz.

ENergic ürün grubumuz, enerji verimliliği ve enerji kalitesinin sürekliliğini hedefleyen işletmelerin farklı kullanım ihtiyaçlarına yönelik alternatif çözümler sunmaktadır.

MPR-1/2/3/4 Serisi ile beraber, ENergic ürün grubunun yeni üyeleri olan EMR Serisi enerji analizörleri ve EMK Serisi Class A kalite analizörlerinin; üstün özelliklerinin ve kullanım alanlarının anlatılacağı webinarımıza sizi de bekleriz.

ENTES Teknik Ürün Yöneticisi Merve Yıldırım'ın gerçekleştireceği ücretsiz webinara katılmak için internet bağlantısı olan bir bilgisayar, tablet ya da cep telefonunuz olması yeterli.

 

Geçmiş webinarları izlemek için tıklayın

 

Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
KVKK Aydınlatma Metnikapsamında ürün ve hizmetlere yönelik bilgi verilmesi, etkinlik, tanıtım, pazarlama ve kampanya faaliyetlerinin duyurulması amacıyla ENTES Elektronik’in iletişim bilgilerime ticari ileti göndermesine izin veriyorum.