Enerji Doktoru v.3.0.0 ile Yeni Özellikler!

11 Aralık, 10:12

ENTES'in yeni nesil enerji izleme platformu Enerji Doktoru, V.3.0.0 versiyonuyla kullanıcılara bir çok yeni özellik sunuyor.

 

Donanımların Anlık Bağlantı Sağlık Durumlarını Gösteriyoruz

Enerji Doktoru’nda, mevcut donanımların bağlantı sağlık durumları; diğer bir deyişle tesislere takılan Reaktif Güç Kontrol Rölesi ve Şebeke Analizörü gibi cihazların haberleşme kalitelerine ilişkin durumları; 7 günlük rapora ilave olarak artık anlık olarak da görüntülenebiliyor. Talebe göre görüntülenmek istenen periyot değiştirilerek, anlık durum veya son 7 günlük rapor arasında geçiş yapılabiliyor. Böylece montaj sırasında veya pano başındayken anlık bağlantı durumu incelenebilirken, uzun vadeli bağlantı sorunlarının tespiti için son 7 günlük rapor analiz edilebiliyor.

Tesislere Kategori Atayabiliyoruz

V.3.0.0 ile Enerji Doktoru kullanan müşterilerimiz tesislerine kategori atayabiliyor. Bu özellik, çok şubeli veya çok tesisli organizasyonlarda, kategoriler bazında filtrelemeler yapılarak analiz ve raporlama süreçlerinin kolaylaştırılmasını sağlıyor.

Yeni Donanımlar Destekliyoruz

Enerji Doktoru İnşaat Modunda artık ES serisi enerji ölçerlerimiz ve MPR-46S-PM şebeke analizörümüz, tüketim raporunda kullanılmak üzere enerji verimliliği sistem donanımı olarak seçilebiliyor.

Anlık İzlemeyi Geliştiriyoruz

V.3.0.0 sürümü ile artık RG-C serisi reaktif güç kontrol rölelerimizin de ölçtüğü parametreler Enerji Doktoru üzerinden anlık olarak izlenebiliyor.

Yeni Kullanım Kolaylıkları Sunuyoruz

Enerji istatistikleri raporundaki; Gerilim Dalgalanması, Gerilim Harmonikleri, Akım Harmonikleri ve Jeneratör Gücüne ilişkin sağlık durumlarını gösteren grafiklerde, herbir segmente karşılık gelen limit değerler gösteriliyor. Ayrıca bu limit değerleri ayarlar menüsünden işletmeye özel olarak da değiştirilebiliyor.

Enerji Doktoru V.3.0.0 ile gelen yeni özellikleri deneyimlemek için www.enerjidoktoru.com 'u ziyaret edebilirsiniz.

Enerji Doktoru ile enerjinizi her an her yerden izleyin!

Enerji Kalitesi Neden Önemli? Kalitesiz Enerji Nasıl Sorunlara Yol Açabilir?

Kompanzasyon Doktoru ile Reaktif Bedel Ödeme Riskinizi Ortadan Kaldırın

Elektrik Fiyatları %70’den Fazla Zamlandı, Artık Enerji Verimliliği Daha da Önemli

 

Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
KVKK Aydınlatma Metnikapsamında ürün ve hizmetlere yönelik bilgi verilmesi, etkinlik, tanıtım, pazarlama ve kampanya faaliyetlerinin duyurulması amacıyla ENTES Elektronik’in iletişim bilgilerime ticari ileti göndermesine izin veriyorum.