Enerji Doktoru ile enerjinizi her yerden izleyin!

Enerji Doktoru ile enerjinizi her yerden izleyin!

Enerji Doktoru ile reaktif oranlarınızı kolaylıkla takip edebilir, reaktif bedel ödeme riskiniz oluştuğunda uyarı ve alarmlar ile bilgilendirilirsiniz.

İçindekiler

  Enerji Doktoru ile reaktif oranlarınızı kolaylıkla takip edebilir, reaktif bedel ödeme riskiniz oluştuğunda uyarı ve alarmlar ile bilgilendirilirsiniz. Enerji kalitenize ilişkin gösterimlerle elektronik cihazlarınızın arızalanmasını engelleyebilir, karşılaştırmalı tüketim özeti gösterimi ile enerji verimliliği sağlayabilirsiniz.

  Reaktif bedel ve kalitesiz enerjinin yol açabileceği arıza maliyetlerini üstlenmek istemeyen işletme yöneticileri, Enerji Doktorunu tercih ederek; Kompanzasyon Doktoru’nun özelliklerine ilave olarak Enerji Kalitesi ve Enerji Verimliliğine ilişkin özellikleri de kullanabiliyor.

  Enerji Doktoru firmalara hangi özellikleri sunuyor?

  Enerji Doktoru, ENTES Enerji Analizörünün ölçtüğü akım, gerilim ve enerji tüketim parametrelerini anlamlandırarak, firmaların enerji kalitesine ilişkin gösterimler olarak sunuyor. Sınırların üzerindeki durumlarda firma yetkililerini yapılması gerekenler hakkında bilgilendiriyor ve yol gösteriyor. Aynı uyarı ve alarmları ENTES çözüm ortakları ile de paylaşarak siz ilgilenemeseniz bile çözüm ortaklarımızın enerji kalitenizi optimum düzeyde tutmasını sağlıyor.

  Firmaların enerji verimliliği sağlayabilmesi için; belirli bir tarih aralığı seçmesine olanak sağlayan, her şubesinin, şubelerdeki kaynaklarının hatta makinelerinin tüketimlerinin analiz edilmesine, istenirse karşılaştırmalar yapılmasına olanak sağlayan Enerji Tüketim İstatistikleri sunuyor.

  Tüm bunların yanında, sadece Enerji Doktoru’nda sunulan “Kademe Bakımı” özelliği ile kompanzasyon panosundaki kondansatörlerin kapasiteleri takip edilebiliyor. Aslında önleyici bakım olarak da adlandırabileceğimiz bu özellik sayesinde, kritik seviyeye düşen kondansatörler için uyarı ve alarm bildirimleri gönderilerek, sisteme olumsuz etki yaratmadan önce kondansatörlerin değiştirilmesi sağlanıyor.

  ENTES, tüm bu özelliklere sahip Enerji Doktoru’nu, tanıtıma özel olarak çok uygun aylık lisans fiyatları ile sunuyor. Siz de hem reaktif bedel ödeme riskini almak istemiyor hem de enerji kalitenizi ölçmek, enerji tüketim verilerinizi analiz etmek istiyorsanız www.enerjidoktoru.com adresinden bize ulaşabilir, ücretsiz olarak sunulan demo uygulamasıyla Kompanzasyon Doktoru’nun tüm özelliklerini deneyimleyebilirsiniz.

  Kompanzasyon Doktoru ile Reaktif Bedel Ödeme Riskinizi Ortadan Kaldırın

  Enerji Kalitesi Neden Önemli? Kalitesiz Enerji Nasıl Sorunlara Yol Açabilir?

  Yayınlanma Tarihi: 27 Kasım 2019, 05:11

  Yorumlar
  Yorum Yap
  Sizi Arayalım
  Sizi Arayalım
  KVKK Aydınlatma Metnikapsamında ürün ve hizmetlere yönelik bilgi verilmesi, etkinlik, tanıtım, pazarlama ve kampanya faaliyetlerinin duyurulması amacıyla ENTES Elektronik’in iletişim bilgilerime ticari ileti göndermesine izin veriyorum.