Webinar: Enerji Doktoru ve Avantajları

19 Nisan, 11:04

ENTES ürün ve hizmetlerini tanıttığımız webinar serilerimize devam ediyoruz. “Enerji Doktoru ve Kazandırdığı Üstün Yetenekler” konulu webinarı 22 Nisan 2021 Perşembe günü saat 10:00'da gerçekleştireceğiz.

ENTES'in enerji izleme yazılımı Enerji Doktoru sayesinde tüketim verilerinizi uzaktan izleyebilir, olası arızaların önüne geçebilir, reaktif ceza ödeme riskinden kurtulabilirsiniz. Periyodik raporlamalar sayesinde ise enerji verimliliği sağlayarak enerji giderlerinizi düşürebilirsiniz.

Sahip olduğu özelliklerle eşsiz bir kullanıcı deneyimi sunan Enerji Doktoru, sisteme bağlanan donanımlara da ekstra yetenekler kazandırır.

Siz de bu yeteneklerin neler olduğunu merak ediyor ve Enerji Doktoru ile tanışmak istiyorsanız webinarımıza katılımınızı bekleriz.

ENTES Teknik Ürün Yöneticisi Merve Yıldırım'ın gerçekleştireceği ücretsiz webinara katılmak için internet bağlantısı olan bir bilgisayar, tablet ya da cep telefonunuz olması yeterli.

 

Geçmiş webinarları izlemek için tıklayın.

 

İlgili Bloglar:

Enerji Doktoru ile enerjinizi her an her yerden izleyin!

Enerji Doktoru ile “Evde Kal”

Enerji Doktoru ile Kademelerinizi Dikkatle İzliyoruz

Enerji Doktoru ile Jeneratör İhtiyacınız Takibimizde

Sizi Arayalım
Sizi Arayalım
KVKK Aydınlatma Metnikapsamında ürün ve hizmetlere yönelik bilgi verilmesi, etkinlik, tanıtım, pazarlama ve kampanya faaliyetlerinin duyurulması amacıyla ENTES Elektronik’in iletişim bilgilerime ticari ileti göndermesine izin veriyorum.