ENergic, ENpower...Peki Nedir Bunlar?

ENergic, ENpower...Peki Nedir Bunlar?

reaktif güç kontrol rölesi, endüktif yük sürücüsü, kontaktör, kondansatör, şönt reaktör, harmonik filtre gibi ürünlerimizi, reaktif “güç” ü temsilen “ENpower” ürün grubu olarak isimlendirdik. Şebeke analizörü, multimetre ve ölçü aletleri ürün ailelerini, “enerji” kavramından esinlenerek “ENergic” ürün grubu altında topladık.

İçindekiler

  Son dönemde yeni satışa sunulan ürünlerimizin üzerindeki “ENergic”, “ENpower” gibi yazıları fark etmiş olabilirsiniz. Peki bunların ne anlama geldiğini hiç merak ettiniz mi? Edenlerin bu yazımızı okumalarını tavsiye ediyoruz.

  ENTES ürünlerini uzun süredir kullanan müşterilerimiz, genellikle ürünlerin sol üst köşesinde ENTES logosunu görmeye alışıktırlar. Biz bu ezberi biraz değiştirmek istedik. Neden mi?

  Tabi ki kendimizce bazı haklı sebeplerimiz var. “ENTES kendi sektöründe faaliyet gösteren yerli firmalar arasında en geniş ürün çeşitliliğine sahip firma” cümlesini rahatlıkla dile getirebiliyoruz. Hatta birçok yabancı firmaya göre de aynı durum geçerli. Fakat bu güçlü yanımızın getirdiği bazı dezavantajlar da yok değil...

  Kompanzasyon  rölelerinden, enerji analizörlerine, kondansatörlerden, motor koruma rölelerine, 2000’in üzerindeki ürün kalemini yönetebilmek takdir edersiniz ki hiç kolay değil. Biz de bu nedenle, kullanım amacı birbirine yakın veya beraber kullanılan ürünleri aynı çatı altında toplayacak şekilde gruplandırdık ve bunlara tüm dünyada kolaylıkla anlaşılabilecek isimler bulduk.

  Örneğin bir kompanzasyon panosunda kullanılan; reaktif güç kontrol rölesi, endüktif yük sürücüsü, kontaktör, kondansatör, şönt reaktör, harmonik filtre gibi ürünlerimizi, reaktif “güç” ü temsilen  “ENpower” ürün grubu olarak isimlendirdik.

  Şebeke analizörü, multimetre ve ölçü aletleri ürün ailelerini, “enerji” kavramından esinlenerek “ENergic” ürün grubu altında topladık.

  Uzun süredir Koruma&Kontrol olarak kullanmaya alışık olduğunuz ürün grubunuda kendi içerisindeki fonksiyonel çeşitliliğinden dolayı 2’ye ayırdık. Zaman rölesi, astronomik zaman rölesi, sıvı seviye kontrol rölesi, fotosel röle gibi ağırlıkla otomasyon için kullanılan ürünlerimizi “ENlogic” olarak isimlendirdik.

  Motor koruma, gerilim koruma, akım koruma röleleri, faz sırası rölesi gibi kullanılan yerlerde adeta bir bodyguard gibi “koruma” görevi  gören rölelerimizi ise “ENguard” altında grupladık.

  Tüm bu değişimlerin yanında değişmeyen bazı şeyler var ki ENTES; kaliteden ödün vermemesi, sektöründe teknolojiye liderlik etmesi, uçtan uca çözüm anlayışı gibi siz müşterileri tarafından tercih edilmesini sağlayan değerlerini korumaya ve geliştirmeye devam edecektir.

  Tüm ENTES ürünlerini incelemek için tıklayın.

  Yayınlanma Tarihi: 07 Haziran 2021, 09:06

  Yorumlar
  Yorum Yap
  Sizi Arayalım
  Sizi Arayalım
  KVKK Aydınlatma Metnikapsamında ürün ve hizmetlere yönelik bilgi verilmesi, etkinlik, tanıtım, pazarlama ve kampanya faaliyetlerinin duyurulması amacıyla ENTES Elektronik’in iletişim bilgilerime ticari ileti göndermesine izin veriyorum.