Astronomik Zaman Rölesi Öne Çıkan 4 Özellik

Astronomik Zaman Rölesi Öne Çıkan 4 Özellik

Zaman röleleri, diğer adıyla zaman saatleri pek çok yerde kullanılan zaman ayarlayıcılarıdır. ENTES astronomik zaman rölelerini öne çıkaran farklı özellikleri bulunur.

İçindekiler

  Zaman röleleri, diğer adıyla zaman saatleri pek çok yerde kullanılan zaman ayarlayıcılarıdır. Bu röleler belli bir zaman dilimine ayarlanır. Böylece bir olayın istenen zamanda yapılmasına olanak tanır. ENTES astronomik zaman rölelerini öne çıkaran farklı özellikleri bulunur.

  • Otomatik Çalışma Özelliği

  Kalorifer bulunan konutların kazan dairelerinde de zaman röleleri kullanılır. Bu röleler akşam ve sabah otomatik olarak kaloriferi çalıştırır. Böylece gece rölelerinde ya da sabahın erken rölelerinde kalkıp kaloriferi açmaya gerek duyulmaz. Aynı zamanda sanayi alanında da oldukça fazla kullanılır. ENTES astronomik zaman röleleri herkese kolaylık sağlar. Konutlarda, okullarda ya da iş yerlerinde bu rölelere ihtiyaç vardır.

  • Güneşin Doğma ve Batma Zamanına Bağlı Otomatik Sistem Özelliği

  ENTES astronomik zaman rölelerinde güneşin doğuş ve batış zamanlarına bağlı özel bir özellik bulunuyor. Bu özellik ENTES astronomik zaman rölesi özelliklerinden en önemlisini oluşturuyor. Bu özellik sayesinde cihazlar ya da makineler güneşle beraber çalışıyor ve güneşin batmasıyla birlikte duruyor. Özel olarak tasarlanan bu özellik astronomik zaman rölesinin öne çıkan özelliklerinden biri oluyor. Ayrıca zaman rölelerinde modeline bağlı olarak 15 veya 32 farklı program yer alıyor. Bu programlar menü seçeneklerinden kolayca ayarlanıyor.

  • Bölgesel Ayarlar Menüsü İle İlinize Göre Ayarlama İmkanı

  ENTES astronomik zaman rölesi bulunduğunuz ile göre ayarlanma özelliği gösteriyor. Astronomik zaman rölesini kullanmadan önce ilinizi seçerek işlemi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca farklı ülke seçenekleri de mevcut. Bu özellik rölenin her yerde geniş kullanıma sahip olmasını sağlıyor. İster Türkiye'de ister farklı bir ülkede zaman rölesini bulunduğunuz konuma getirip ayarlayabilirsiniz.

  • Çalışma Günlerinin Seçimi

  Her alanda etkin olarak kullanılabilen ENTES astronomik zaman rölesi önemli özellikler içeriyor. Bunlardan birisi de rölenin çalışma günlerinin seçilmesidir. Röleyi ayarlarken hangi gün ve zaman aralıklarında çalışacağı belirleniyor. Bu sayede astronomik röle istenilen günlerde ve saatlerde çalışıyor. Birbirinden farklı menüleri bulunan rölenin kullanımı ekranı ve menü yapısı sayesinde oldukça basittir. İstediğiniz tüm ayarları astronomik röleye yükleyerek de ayarlama yapılabiliyor.

  ENTES astronomik zaman rölelerini incelemek için tıklayın.

  Yayınlanma Tarihi: 30 Haziran 2020, 13:06

  Yorumlar
  Yorum Yap
  Sizi Arayalım
  Sizi Arayalım
  KVKK Aydınlatma Metnikapsamında ürün ve hizmetlere yönelik bilgi verilmesi, etkinlik, tanıtım, pazarlama ve kampanya faaliyetlerinin duyurulması amacıyla ENTES Elektronik’in iletişim bilgilerime ticari ileti göndermesine izin veriyorum.