Geniş Ürün Gamı ile Dijital Multimetre Fiyatları

Geniş Ürün Gamı ile Dijital Multimetre Fiyatları

Dijital multimetre fiyatları birçok farklı parametreye göre değişebilmektedir. Cihazın montaj tipi (Ray montaj veya Pano montaj olması), takip edilmek istenen bazı parametreler, haberleşme özelliğinin veya kontak çıkışının talep edilip edilmemesi fiyatı etkileyen en önemli unsurlardır.

İçindekiler

  Multimetre özellikle büyük çaplarda üretim yapılan fabrikalar için olmazsa olmaz sayılabilecek bir cihazdır. Genel anlamı ile birçok farklı ölçümü yapmaya yarayan bu cihaz fabrikanın güvenliğinin sağlanması, elektrik kaynaklı oluşabilecek yangın gibi tehlikelerin önüne geçilebilmesi adına oldukça önemli bir yere sahiptir.

  Multimetre bir kablodan geçen elektriğin, voltaj akım gibi bilinmesi gereken değerlerin ölçümünün yapılabildiği bir cihazdır. Bu cihaz sayesinde hem doğru akım hem de alternatif akım kaynakları tarafından üretilen elektriğin değerleri ölçülebilmektedir. Bu sayede elektrik akışı sürekli olarak kontrol altında tutulabilmekte ve bu akımda herhangi bir istenmeyen artış ya da düşüş görülmesi durumunda gerekli müdahaleler gerçekleşebilmektedir.

  Dijital multimetre fiyatları birçok farklı parametreye göre değişebilmektedir. Cihazın montaj tipi (Ray montaj veya Pano montaj olması), takip edilmek istenen bazı parametreler, haberleşme özelliğinin veya kontak çıkışının talep edilip edilmemesi fiyatı etkileyen en önemli unsurlardır. ENTES EPM-04 ve EPM-06 serisi multimetreler, yukarıda belirtilen özelliklere bağlı olarak farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek versiyonlar ile kaliteden ödün vermeden müşterilerine uygun maliyetli çözümler sunmaktadır.

  ENTES Multimetreleri incelemek için tıklayın.

  ''Enerji Sektörü için Ampermetre Nedir?'' isimli blog yazımızı okumak için tıklayın.

  Yayınlanma Tarihi: 26 Kasım 2019, 09:11

  Yorumlar
  Yorum Yap
  Sizi Arayalım
  Sizi Arayalım
  KVKK Aydınlatma Metnikapsamında ürün ve hizmetlere yönelik bilgi verilmesi, etkinlik, tanıtım, pazarlama ve kampanya faaliyetlerinin duyurulması amacıyla ENTES Elektronik’in iletişim bilgilerime ticari ileti göndermesine izin veriyorum.