Fikrim Var!

Fikrim Var!

ENTES olarak Fikrim var kapsamında tüm üyelerimizin özgür, yenilikçi, uygulanabilir fikirlerini sistem üzerinden alıyor ve gelen fikirleri kategori bazında ayırarak ilgili bölümlere yönlendiriyoruz.

İçindekiler

  Yaratıcı ve parlak fikirlerle sürekli gelişim sağlamayı amaçlayan ENTES ailesi için “Fikrim var” süreci oldukça kıymetli!

  Hepimizin aklına zaman zaman evde otururken, ofiste çalışırken veya yolda yürürken birçok sorunu çözebilecek, motivasyonumuzu arttırabilecek veya fayda sağlayabilecek fikirler gelebiliyor. Enerjinin olduğu her yerde çözümler geliştiren teknoloji firması olarak biz de dünyanın gelişen dinamiklerinin fikirlerden geçtiğini biliyor ve bunu çok önemsiyoruz! ENTES olarak Fikrim var kapsamında tüm üyelerimizin özgür, yenilikçi, uygulanabilir fikirlerini sistem üzerinden alıyor ve gelen fikirleri kategori bazında ayırarak ilgili bölümlere yönlendiriyoruz.

  Peki sürecimizi sağlıklı yürütebilmek adına senden hangi soruların yanıtları bekleniyor beraber bakalım;

   

  • Aklında nasıl bir fikir var?
  • Bu fikir hangi problemleri çözüyor?
  • Böyle bir fikir ENTES ailesine nasıl bir fayda sağlar?

   

  Ailemizin Fikrim Var! diyen tüm üyeleriyle bire bir görüşmeler sağlıyoruz, bu soruları birlikte yanıtlamaya çalışıyoruz. Düzenli olarak gerçekleştirdiğiniz buluşmalarda yeni fikirler üzerinde tartışıyor, fikirleri bir çok açıdan inceliyoruz. Projeye dönüşen, çözümlerimiz ve ürünlerimiz arasına katılan fikirlerin sahiplerinin öncelikle fikri haklarını koruma altına alıyor, birlikte patent başvurusu yapıyoruz. Daha sonra da fikir sahibini tüm ailemiz huzurunda ödüllendiriyoruz.

  ENTES ailesinde fikirlerine değer veren insanlarla ol! Hemen başvur!

  Yayınlanma Tarihi: 02 Ekim 2019, 09:10

  Yorumlar
  Yorum Yap
  Sizi Arayalım
  Sizi Arayalım
  KVKK Aydınlatma Metnikapsamında ürün ve hizmetlere yönelik bilgi verilmesi, etkinlik, tanıtım, pazarlama ve kampanya faaliyetlerinin duyurulması amacıyla ENTES Elektronik’in iletişim bilgilerime ticari ileti göndermesine izin veriyorum.