Niyetim Var!

Niyetim Var!

ENTES’ in fırsat kapıları her zaman açık. Sen yeter ki niyetini belli et!

İçindekiler

  Yaptığımız işte başarılı olmak ve kariyerimizde ilerlemek çoğumuzun en büyük ideallerinden biridir.

  Bazen de başka bir yatay pozisyona geçerek alternatifleri denemek ve kendimizi o yönde geliştirmek isteriz. Fakat bu fırsat ve olanakların her zaman önümüze hazır bir şekilde gelmesini, sadece üstlerimizin bizi görüp, fark etmesini bekliyorsak işimiz biraz zor. Hangi pozisyon olursa olsun, değerlendirilebilmek için eğer kendimizi, tecrübemizi yeterli görüyorsak, güvenilir bir değerlendirme sistemine ihtiyaç olduğu ortada.

  ENTES’in en sevdiğimiz süreçlerinden biri olan NİYETİM VAR! burada devreye giriyor. Aile üyemiz sistem üzerinden sadece tek tıkla Niyetim Var diyerek talebini iletir. Bundan sonrası bizde!

  Şüphesiz aşağıdaki sorular akla geldikçe başvurmaktan çekinen üyelerimizin olması çok doğal:

   

  • Bir üst pozisyona hazır olduğumu nasıl anlatabilirim?
  • Bölüm değiştirmek istiyorum ama başvurduğum diğer pozisyon için olumsuz değerlendirilirsem ve yöneticim bunu öğrenirse iletişimimiz etkilenir mi?
  • Olumsuz değerlendirilirsem bulunduğum pozisyonda kaldığım yerden çalışmaya devam edebilir miyim?

   

  Niyetim Var başvurularını sonuçlanana kadar gizli tutuyoruz. Tüm bilgi paylaşımı İK ve başvuru sahibi arasında kalıyor. Hazır değilsen de korkmana gerek yok. Bizim amacımız senin hazır olmanı sağlamak için geri bildirimlerde bulunmak.

  Başvurman için açık pozisyon olup olmaması da hiç önemli değil çünkü ENTES’ in fırsat kapıları her zaman açık. Sen yeter ki niyetini belli et!

  Hala ENTES'li değil misin? Hadi hemen başvur!

  Yayınlanma Tarihi: 02 Ekim 2019, 09:10

  Yorumlar
  Erdoğan Özaydaş
  27 Haziran 2021, 13:06

  Merhaba entes ailesine katılmak isterim şöförlük yapıyorum yada başka bir pozisyonda çalışmak isterim sizinle iyi çalışmalar kolay gelsin

  Yorum Yap
  ENTES Elektronik
  29 Haziran 2021, 13:06

  Merhaba Erdoğan Bey, iş başvurunuz için kariyer sayfamızı inceleyebilirsiniz. Kariyer sayfamızın linki: https://ik.entes.com.tr/ İlginiz için teşekkür ederiz.

  Yorum Yap
  Sizi Arayalım
  Sizi Arayalım
  KVKK Aydınlatma Metnikapsamında ürün ve hizmetlere yönelik bilgi verilmesi, etkinlik, tanıtım, pazarlama ve kampanya faaliyetlerinin duyurulması amacıyla ENTES Elektronik’in iletişim bilgilerime ticari ileti göndermesine izin veriyorum.