MCB-200 Çok Fonksiyonlu Zaman Rölesi Nedir?

MCB-200 Çok Fonksiyonlu Zaman Rölesi Nedir?

MCB-200, beslemeye ihtiyaç duymadan dahili pil ile çalışır. Dahili pil sayesinde besleme hattının çekilmesinin tehlikeli ve zor olduğu veya kablolama maliyetinin fazla olduğu yerler için ideal bir çözümdür.

İçindekiler

  MCB-200 çok fonksiyonlu zaman rölesi, harici beslemeye ihtiyaç duymadan içindeki dahili pil ile çalışan ve daha hızlı, kolay ve hassas zaman aralığında kontrol yapma imkanı sunan dijital zaman rölesidir.

  MCB-200 Çok Fonksiyonlu Zaman Rölesi’nin Avantajları Nelerdir?

  MCB-200, ana fonksiyonlarının yanı sıra tetikleme ile çalışan 15 farklı fonksiyona da sahiptir. Büyük ve özel tasarım LCD, standart 4 tuş yapısıyla okunaklı ekran ve kolay kullanım imkanı sağlar.

  MCB-200, beslemeye ihtiyaç duymadan dahili pil ile çalışır. Dahili pil sayesinde besleme hattının çekilmesinin tehlikeli ve zor olduğu veya kablolama maliyetinin fazla olduğu yerler için ideal bir çözümdür. Dahili pil, 1 milyon kontak açma ve kapama olanağına sahiptir.

  0,2-9999sn / 0,1-9999dk arasında ayarlanabilen geniş zaman aralığı ve kontak açma/kapama özelliği ile MCB-200 birçok uygulamada esnek çözümlere imkan sağlar.

  MCB-200 Çok Fonksiyonlu Zaman Rölesi Nerelerde Kullanılır?

  MCB-200’ ün çok fonksiyonlu yapısı ve harici bir enerji kaynağına ihtiyaç duymaması, endüstriyel ve otomasyon sistemleri içerisinde geniş bir kullanım alanı sunar.  Bunlara verilebilecek en güzel örneklerden bir tanesi de GES (Güneş Enerji Santrali) uygulamalarıdır.

  MCB-200, güneş tarlalarında besleme gerilimine ihtiyaç duymadan güneş panellerinin çalışmasını sağlayarak enerji tasarrufu ve düşük kablolama maliyeti sağlar.

  ENTES MCB-200 Çok Fonksiyonlu Zaman Rölesi hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

   

  Zaman röleleriyle ilgili diğer bloglarımız:

  Zaman Rölesi Nasıl Bağlanır?

  ENTES Astronomik Zaman Rölesini Öne Çıkaran 4 Özellik

  Zaman Rölesi Çalışma Prensibi

   

  Yayınlanma Tarihi: 13 Ocak 2021, 06:01

  Yorumlar
  Yorum Yap
  Sizi Arayalım
  Sizi Arayalım
  KVKK Aydınlatma Metnikapsamında ürün ve hizmetlere yönelik bilgi verilmesi, etkinlik, tanıtım, pazarlama ve kampanya faaliyetlerinin duyurulması amacıyla ENTES Elektronik’in iletişim bilgilerime ticari ileti göndermesine izin veriyorum.